En Son Haber Türkiye

Erdoğan’dan Melih Gökçek’e şok! İstifası istendi mi? Son dakika haberleri…

Melih Gökçek’in istifasının istendiğine ilişkin iddiaları değerlendiren Cumhurbaşkanı Erdoğan

Erdoğan’dan Melih Gökçek’e şok! İstifası istendi mi? Son dakika haberleri…
03 Ekim 2017 - 15:48 'de eklendi ve 120 kez görüntülendi.

Dün akşamdan beri Türkiye gündeminin en üst sırasında bulunan “Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in istifası istendi” haberlerine yönelik son dakika gelişmeleri ardı ardına geliyor.

Dün Melih Gökçek ile ilgili istifa iddiası Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ’a sorulmuş o da “Ben hükümet sözcüsüyüm, onu parti sözcüsüne sorun” şeklinde karşılık vermişti. Bugün Ankara’da gazetecilere konuşan AKP Sözcüsü Mahir Ünal ise “Basında çıkan haberler doğru değil. Belediyelerle ilgili de bir yenilik çalışması yürütülüyor ancak şu ana kadar istifası istenen kimse yok” dedi.

ERDOĞAN’A SORULDU: YOK AMA OLMAYACAĞI ANLAMINA GELMEZ

Ünal bu açıklamayı yaptığı dakikalarda ise gazeteciler aynı iddiayı Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sordu.

TBMM’deki grup toplantısı sonrası kuliste gazetecilerin sorularını yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, belediye başkanlarının istifasının istendiği iddiaalarının sorulması üzerine “Mahir Bey gerekli açıklamayı yaptı. Partimizin bütün kurumlarıyla birlikte herhangi bir birim belediye başkanları olur, il başkanları olur vesaire süreç içerisnde bu tür gelişmeler olur. Ama şu anda böyle birşey önünüzde yok. Ama bundan sonra olmayacağı anlamına kesinlikle gelmez. Çünkü bir değişim dönüşümü seçime kadar yaşıyoruz, yaşacağız. Bu metal yorgunluğu dediğimiz konu tüm bunları kapsayan konu. Bu noktada da çok daha diri dinamik güçlü bir yapıyla seçimlere hazırlanıp geleceğiz” diye konuştu.

İLGİLİ HABERAKP Sözcüsü Ünal'dan 'istifa' açıklamasıAKP Sözcüsü Ünal’dan ‘istifa’ açıklaması

 

İLGİLİ HABERMelih Gökçek paylaşımı AKP toplantısında

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
 deri mont